Tebrik Çiçeği, Kutlama Çiçeği, Tebrik Hediyesi

Sevdikleriniz için en özelini istediğinizde Melis Çiçekçilik ile sürprizlerin en güzelini onlar için hazırlayabilirsiniz. Onlara önemli oldukları hatırlatacak Tebrik çiçeği ya da kutlama çiçeği gönderebilir, yeni işler, terfileri ya da atamaları için güzel bir tebrik hediyesi seçebilirsiniz. Unutulmaz anlarında yanlarında olduğunuzu hissettirecek en güzel tebrik hediyeleri için mis kokulu taze bir çiçek gönderimi yapabilirsiniz.

Daha fazla çiçek çeşidi için gönderim yapacağınız ilçe/kategori seçiniz

Terfi Çiçekleri, Tebrik Çiçekleri, Yeni İş Çiçekleri, Açılış Çiçekleri

Sevdiklerinize yeni işe başladıkları ilk gün, açılış yaptıkları kutlama günü ya da terfilerinin ilk anlarında mutlu görmek için Tebrik Çiçekleri kategorimizden çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Terfi çiçeği olarak saksı çiçeklerini tercih edebileceğiniz gibi, yeni iş ya da açılış için de bu ürünlerimizi seçebilirsiniz. Sevdiklerinizi sevdiği çiçekler ve renkler hangileri ise bize söylemeniz muhteşem sürprizinizi daha da anlamlı ve özel kılabilir. Tebrik çiçekleri ve açılış çiçekleri için en özelini sizler için hazırlıyor, istediğiniz gün ve saat diliminde teslim ediyoruz.

Yeni İş Hediyesi, Yeni İş Tebrik Hediyesi, Yeni İş Hediyesi Erkek, Yeni İş Hediyesi Bayan

Yeni işe başlayana hangi çiçek ya da hangi hediye gönderilir diye düşünmenize artık gerek yok. Melis Çiçekçilik ile Tüm Türkiye'deki sevdiklerinize güzel ve anlamlı bir yeni iş tebrik hediyesi gönderebilir, erkek ya da bayan sevdikleriniz için hoş bir yeni iş hediyesi seçebilirsiniz. Yeni iş tebrik çiçeği olarak beyaz tonlarda bir buket ya da aranjman gönderebileceğiniz gibi sevdiğiniz için anlamı olan bir çiçek de seçebilirsiniz.